Analytiker - Fabege

Vi använder kakor (cookies) för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare accepterar du dessa kakor. Läs mer om cookies.

Analytiker

Följande analytiker följer Fabege.

ABG Sundal Collier

Markus Henriksson
Tel: +46 8 566 286 21  
E-post: markus.henriksson@abgsc.se

Barclays

Paul May
Tel: + 44 20 3134 14 44
E-post: paul.j.may@barclays.com

Carnegie

Erik Granström
Tel: +46 8 588 692 00
E-post: erik.granstrom@carnegie.se

Fredric Cyon
Tel: +46 8 588 688 38
E-post: fredrik.cyon@carnegie.se

Danske Bank

Tillfälligt vakant

DNB Markets Niklas Wetterling
Tel: +46 8 597 91 207
E-post: niklas.wetterling@dnb.se
Goldman Sachs Jonathan Kownator
Tel: +44 20 7051 2974
E-post: jonathan.kownator@gs.com
Green Street Advisors Peter Papadakos
Tel: +44 20 7290 6548
E-post: ppapadakos@greenst.eu.com
Handelsbanken 

Johan Edberg
Tel: +46 8 701 43 51
E-post: joed02@handelsbanken.se

Kempen John Vuong
Tel: +31 20 348 8449      
E-post:john.vuong@kempen.com
Kepler Cheuvreux Jan Ihrfelt
Tel: +46 8 723 51 14
E-post: jihrfelt@keplercheuvreux.com
Morgan Stanley Bart Gysens
Tel: +44 20 7425 58 62
E-post: bart.gysens@morganstanley.com
Nordea David Flemmich
Tel: +46 10 156 17 63
E-post:david.flemmich@nordea.com
Pareto Securities Viktor Hökenhammar
Tel: +46 8 402 50 00
E-post: viktor.hokenhammar@paretosec.com
SEB Enskilda Stefan Andersson
Tel: +46 8 522 296 57
E-post: stefan.e.andersson@seb.se
UBS Charles Boissier
Tel: +46 207 568 44 15
E-post: charles.boissier@ubs.com
Ändrad 6 september 2021