Vi använder kakor (cookies) för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare accepterar du dessa kakor. Läs mer om cookies.

Analytiker

Följande analytiker följer Fabege.

ABG Sundal Collier

Tobias Kaj
Tel: +46 8 566 26821
Epost: tobias.kaj@abgsc.se

Barclays

Paul May
Tel: + 44 20 3134 1444
Epost: paul.j.may@barclays.com

Carnegie

ErikGranström
Tel: +46 8 588 692 00
erik.granstrom@carnegie.se

Fredric Cyon
Tel: +46 8 588 688 38
Epost: fredrik.cyon@carnegie.se

Danske Bank

Henrik Dahlgren
Tel: +46 8 568 806 36
Epost:henrik.dahlgren@danskebank.se

DnB Nor Simen R. Mortensen
Tel: +47 2416 92 09
Epost: simen.mortensen@dnbnor.no
Goldman Sachs Jonathan Kownator
Tel: +44 20 7051 2974
Epost: jonathan.kownator@gs.com
Green Street Advisors Peter Papadakos
Tel: +44 20 7290 6548
Epost: ppapadakos@greenst.eu.com
Handelsbanken 

Johan Edberg
Tel: +46 8 701 43 51
Epost: joed02@handelsbanken.se

David Flemmich
Tel: +46 8 701 13 54
Epost: dafl06@handelsbanken.se

Kempen Robert Woerdeman
Tel: +31 20 348 84 58
Epost: robert@woerdeman@kempen.nl
Kepler Cheuvreux Jan Ihrfelt
Tel: +46 8 723 51 14
Epost: jihrfelt@keplercheuvreux.com
Morgan Stanley Bart Gysens
Tel: +44 20 7425 58 62
Epost: bart.gysens@morganstanley.com
Nordea Niclas Höglund
Tel: +46 10 157 10 00
Epost: niclas.hoglund@nordea.se
Pareto Securities Makus Henriksson
Tel: +46 8 402 52 64
Epost:markus.henriksson@paretosec.com
SEB Enskilda Stefan Andersson
Tel: +46 8 522 296 57
Epost: stefan.e.andersson@seb.se
UBS Charles Boissier
Tel: +46 207 568 44 15
Epost: charles.boissier@ubs.com
Publicerad 15 november 2018