Analytiker - Fabege

Vi använder kakor (cookies) för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare accepterar du dessa kakor. Läs mer om cookies.

Analytiker

Följande analytiker följer Fabege.

ABG Sundal Collier

Tobias Kaj
Tel: +46 8 56 62 68 21
E-post: tobias.kaj@abgsc.se

Barclays

Paul May
Tel: + 44 20 3134 14 44
E-post: paul.j.may@barclays.com

Carnegie

ErikGranström
Tel: +46 8 588 692 00
E-post: erik.granstrom@carnegie.se

Fredric Cyon
Tel: +46 8 588 688 38
E-post: fredrik.cyon@carnegie.se

Danske Bank

Philip Hallberg
Tel: +46 8 568 80 632
E-post:philip.hallberg@danskebank.se

DnB Nor Simen R. Mortensen
Tel: +47 2416 92 09
E-post: simen.mortensen@dnbnor.no
Goldman Sachs Jonathan Kownator
Tel: +44 20 7051 2974
E-post: jonathan.kownator@gs.com
Green Street Advisors Peter Papadakos
Tel: +44 20 7290 6548
E-post: ppapadakos@greenst.eu.com
Handelsbanken 

Johan Edberg
Tel: +46 8 701 43 51
E-post: joed02@handelsbanken.se

David Flemmich
Tel: +46 8 701 13 54
E-post: dafl06@handelsbanken.se

Kempen Robert Woerdeman
Tel: +31 20 348 84 58
E-post: robert@woerdeman@kempen.nl
Kepler Cheuvreux Jan Ihrfelt
Tel: +46 8 723 51 14
E-post: jihrfelt@keplercheuvreux.com
Morgan Stanley Bart Gysens
Tel: +44 20 7425 58 62
E-post: bart.gysens@morganstanley.com
Nordea Niclas Höglund
Tel: +46 10 157 10 00
E-post: niclas.hoglund@nordea.se
Pareto Securities Markus Henriksson
Tel: +46 8 402 52 64
E-post: markus.henriksson@paretosec.com
SEB Enskilda Stefan Andersson
Tel: +46 8 522 296 57
E-post: stefan.e.andersson@seb.se
UBS Charles Boissier
Tel: +46 207 568 44 15
E-post: charles.boissier@ubs.com
Publicerad 15 november 2018