Vi använder kakor (cookies) för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare accepterar du dessa kakor. Läs mer om cookies.

Lediga lokaler

Börjar du bli en fena på videomöten? Nu erbjuder vi digitala visningar av våra lediga lokaler. Hör av dig till våra uthyrare så fixar vi en digital rundtur för dig och dina kollegor!

11 resultat

Filter

Ingen dröm är för liten. Ingen dröm är för stor.

Ett företag är en levande organism i ständig förändring. Det som börjar som ett fåmansföretag kan växa snabbt, kräva nya typer av lokaler, behöva öka ytan eller vilja minska under en period, för att sedan växa igen.

Att tillsammans med våra kunder hitta de perfekta lösningarna, är en viktig pusselbit i företagsbyggandet. Av oss kräver det kreativitet, flexibilitet och kännedom om affären. Och insikt om kontorets roll för människor idag och framöver.

Aktuella projekt

Lediga butiker

Var där Stockholm växer. Här ser du var det finns attraktiva butikslokaler i expansiva och köpstarka områden.

Se lediga butiker

Hittar du inte det du söker? Vi hjälper dig!

Anna-Lena Carlstedt
Affärsutvecklare
08-555 148 55
Anna-Lena.Carlstedt@fabege.se
Kontaktkort
Annika Eriksson
Projektutveckling och uthyrning
070-205 16 64
Annika.Eriksson@fabege.se
Kontaktkort
Joel Grönwall
Uthyrare
08-556 747 41
Joel.Gronwall@fabege.se
Kontaktkort
Johanna Andersson
Uthyrare
08-556 747 28
Johanna.Andersson@fabege.se
Kontaktkort
John Svanström
Uthyrare
08-556 747 19
John.Svanstrom@fabege.se
Kontaktkort
Karl Henrik Lenneryd
Uthyrare Projekt
08-556 747 55
Karl-Henrik.Lenneryd@fabege.se
Kontaktkort
Krister Lööw
Uthyrare
070-832 16 29
Krister.Loow@fabege.se
Kontaktkort
Linus Tillander
Uthyrare
070-422 73 04
Linus.Tillander@fabege.se
Kontaktkort
Sofia Ranji
Uthyrare
08-555 148 73
Sofia.Ranji@fabege.se
Kontaktkort