Lediga lokaler - Fabege

Vi använder kakor (cookies) för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare accepterar du dessa kakor. Läs mer om cookies.

Lediga lokaler

Börjar du bli en fena på videomöten? Nu erbjuder vi digitala visningar av våra lediga lokaler. Hör av dig till våra uthyrare så fixar vi en digital rundtur för dig och dina kollegor!

10 resultat

Filter

Närheten

Vill ni vara med och utveckla ett modernt kontor för ett modernt företag? Möjligheterna har förmodligen aldrig varit större.

Läs mer

Solna Strand

Ett helt kvarter precis vid vattnet – ett stenkast från Sundbybergs station. De nuvarande lokalerna utvecklas till nya moderna kontor för framtidens företag.

Läs mer

Franzén 6

I bästa läge på Västra Kungsholmen utvecklar vi F6. Här är våningsplanen ljusa och effektiva och har en bra flexibilitet.

Läs mer

Lediga butiker

Var där Stockholm växer. Här ser du var det finns attraktiva butikslokaler i expansiva och köpstarka områden. 

Se lediga butiker

Hittar du inte det du söker? Vi hjälper dig!

Andreas Malmsäter
Uthyrningschef
08-555 148 62
Andreas.Malmsater@fabege.se
Kontaktkort
Anna-Lena Carlstedt
Affärsutvecklare
08-555 148 55
Anna-Lena.Carlstedt@fabege.se
Kontaktkort
Annika Eriksson

070-205 16 64
Annika.Eriksson@fabege.se
Kontaktkort
Joel Grönwall
Uthyrare
08-556 747 41
Joel.Gronwall@fabege.se
Kontaktkort
Johanna Andersson
Uthyrare
08-556 747 28
Johanna.Andersson@fabege.se
Kontaktkort
John Svanström
Uthyrare
08-556 747 19
John.Svanstrom@fabege.se
Kontaktkort
Karl Henrik Lenneryd
Uthyrare Projekt
08-556 747 55
Karl-Henrik.Lenneryd@fabege.se
Kontaktkort
Krister Lööw
Uthyrare
070-832 16 29
Krister.Loow@fabege.se
Kontaktkort
Linus Tillander
Uthyrare
070-422 73 04
Linus.Tillander@fabege.se
Kontaktkort