Lediga lokaler - Fabege

Vi använder kakor (cookies) för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare accepterar du dessa kakor. Läs mer om cookies.

Lediga lokaler

Börjar du bli en fena på videomöten? Nu erbjuder vi digitala visningar av våra lediga lokaler. Hör av dig till våra uthyrare så fixar vi en digital rundtur för dig och dina kollegor!

Närheten

Vill ni vara med och utveckla ett modernt kontor för ett modernt företag? Möjligheterna har förmodligen aldrig varit större.

Läs mer

Gårdsvägen

Mitt emellan Målbron och Solnas nya resecentrum ligger Gårdsvägen 6, huset som en gång i världen byggdes åt bokförlaget Natur och Kultur.

Läs mer

Franzén 6

I bästa läge på Västra Kungsholmen utvecklar vi F6. Snart är det möjligt för er med ca 1 000 medarbetare att flytta in i ett eget hus på Franzéngatan 6.

Läs mer

Lediga butiker

Var där Stockholm växer. Här ser du var det finns attraktiva butikslokaler i expansiva och köpstarka områden. 

Se lediga butiker

Hittar du inte det du söker? Vi hjälper dig!

Johanna Andersson
Uthyrare
08-556 747 28
Johanna.Andersson@fabege.se
Kontaktkort
Désirée Walkenström
Uthyrare
08-555 148 09
Desiree.Walkenstrom@fabege.se
Kontaktkort
Karl Henrik Lenneryd
Uthyrare Projekt
08-556 747 55
Karl-Henrik.Lenneryd@fabege.se
Kontaktkort
Marie Meyer
Uthyrare Projekt
08-556 747 23
Marie.Meyer@fabege.se
Kontaktkort
Andreas Malmsäter
Uthyrningschef
08-555 148 62
Andreas.Malmsater@fabege.se
Kontaktkort
Magnus Smedmark
Affärsutvecklare Retail
08-555 148 60
Magnus.Smedmark@fabege.se
Kontaktkort
Anna-Lena Carlstedt
Affärsutveckling
08-555 148 55
Anna-Lena.Carlstedt@fabege.se
Kontaktkort