Populära sökningar

Lediga lokaler

Börjar du bli en fena på videomöten? Nu erbjuder vi digitala visningar av våra lediga lokaler. Hör av dig till våra uthyrare så fixar vi en digital rundtur för dig och dina kollegor!

11 resultat

Pyramidvägen 7
Kontor • 283 kvm • Arenastaden

Pyramidvägen 7
Kontor • 422 kvm • Arenastaden

Fint kontor mitt i Arenastaden endast 2 minuter från pendeltågsstationen.

Gårdsvägen 14
Kontor • 539 kvm • Arenastaden

En ljus och trevlig kontorslokal som vi anpassar efter era behov

Gustav III:s Boulevard 134
Kontor • 680 - 1 548 kvm • Arenastaden

Ta plats i Arenastadens nya landmärke, en alldeles nybyggd fastighet med ljusa, öppna våningsplan med mycket fönster i alla väderstreck.

Pyramidvägen 7
Kontor • 1 036 kvm • Arenastaden

Elegant kontor med egen terrass mitt i Arenastaden

Evenemangsgatan 48
Kontor • 1 100 kvm • Arenastaden

Högt i tak med panoramafönster. Inflyttningsklart!

Kolonnvägen 51
Kontor • 1206 - 2 412 kvm • Ulriksdal

Kortidsavtal möjligt i modernt kontor med snabbt tillträde!

Pyramidvägen 7
Kontor • 1 446 kvm • Arenastaden

Fin och ljus lokal, perfekt belägen i hjärtat av Arenastaden med 2 minuters promenad till pendeltåget och 56 sekunder till Mall of Scandinavia.

Kolonnvägen 2
Kontor • 1500 - 28 000 kvm • Arenastaden

Var med i ett tidigt skede och ta plats i en växande stadsdel där kontoret och området blir en katalysator för framgång - välkommen till Haga Norra!

Kolonnvägen 61
Kontor • 4000 - 12 000 kvm • Arenastaden

Vill ni vara med och utveckla ett modernt kontor för ett modernt företag? Möjligheterna har förmodligen aldrig varit större.

Kolonnvägen 59
Kontor / Coworking • 4000 - 12 000 kvm • Ulriksdal

Ingen dröm är för liten. Ingen dröm är för stor.

Ett företag är en levande organism i ständig förändring. Det som börjar som ett fåmansföretag kan växa snabbt, kräva nya typer av lokaler, behöva öka ytan eller vilja minska under en period, för att sedan växa igen.

Att tillsammans med våra kunder hitta de perfekta lösningarna, är en viktig pusselbit i företagsbyggandet. Av oss kräver det kreativitet, flexibilitet och kännedom om affären. Och insikt om kontorets roll för människor idag och framöver.

Aktuella projekt

Här kan du läsa mer om våra aktuella projekt!

Lediga butiker

Var där Stockholm växer. Här ser du var det finns attraktiva butikslokaler i expansiva och köpstarka områden.

Se lediga butiker

Lagerlokaler

När verksamheten växer kan man behöva mer yta till förvaring. Vi har allt från vanligt förråd till höglager.

Se våra lagerlokaler

Framtida projekt

I Arenastaden, Hammarby Sjöstad, Solna Business Park och Stockholms city med angränsande Stadshagen har vi cirka 500 000 kvm möjligheter. 

Sök bland våra kommande projekt

Behöver du hjälp?

Anna-Lena Carlstedt
Affärsutvecklare
08-555 148 55
Anna-Lena.Carlstedt@fabege.se

Kontaktkort
Annika Eriksson
Projektutveckling och uthyrning
070-205 16 64
Annika.Eriksson@fabege.se

Kontaktkort
Joel Grönwall
Uthyrare
08-556 747 41
Joel.Gronwall@fabege.se

Kontaktkort
Johanna Andersson
Uthyrningschef Förvaltning
08-556 747 28
Johanna.Andersson@fabege.se

Kontaktkort
John Svanström
Uthyrare
08-556 747 19
John.Svanstrom@fabege.se

Kontaktkort
Karl Henrik Lenneryd
Uthyrare Projekt
08-556 747 55
Karl-Henrik.Lenneryd@fabege.se

Kontaktkort
Krister Lööw
Uthyrare
070-832 16 29
Krister.Loow@fabege.se

Kontaktkort
Linus Tillander
Uthyrare
070-422 73 04
Linus.Tillander@fabege.se

Kontaktkort
Sofia Ranji
Uthyrningschef projekt
08-555 148 73
Sofia.Ranji@fabege.se

Kontaktkort
Jeanette Westberg
Uthyrningskoordinator
070-600 16 15
Jeanette.Westberg@fabege.se

Kontaktkort