Lediga lokaler - Fabege

Vi använder kakor (cookies) för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare accepterar du dessa kakor. Läs mer om cookies.

Lediga lokaler

Nästa kontor? Här kan du söka efter ditt framtida kontor. Antalet lediga lokaler varierar, så hittar du inte det du söker kontakta oss gärna. Vi vill gärna hjälpa er att hitta den bästa lösningen!

6 resultat

Svetsarvägen 7

Kontor • 475 kvm

Fin lokal i bästa läge i Solna Business Park

Englundavägen 7

Kontor • 527 kvm

Här har Du alla möjligheter att själv påverka hur Din nya kontorslokal ska bli

Ekensbergsvägen 113

Kontor • 933 kvm

Moderna flexibla lokaler i en av de absolut bästa kommunikativa lägena i Stockholm.

Englundavägen 7

Kontor • 1 100 kvm

Här har Du alla möjligheter att själv påverka hur Din nya kontorslokal ska bli

Englundavägen 7

Kontor • 1 795 kvm

Hur ser er drömlokal ut? Här kan ni vara med och påverka från början och sätta er form på lokalen, in i minsta detalj.

Englundavägen 7

Kontor • 1 803 kvm

Här har Du alla möjligheter att själv påverka hur Din nya kontorslokal ska bli

Några av våra framtida projekt under utveckling

Närheten

Visionsbild

Närheten - Välkommen till en ny livsstil. Allt du behöver finns i Närheten, träning, service, shopping och biokväll. Det handlar inte om en ny arbetsplats, det vi erbjuder är en ny livsstil...

Läs mer om Närheten

Franzéngatan 6

Franzéngatan 6
Visionsbild

Eget hus på Kungsholmens nya strandpromenad!

Läs mer om Franzén 6

Gårdsvägen

Gårdsvägen
Visionsbild

Eget hus med industriell känsla mitt i Arenastaden!

Läs mer om Gårdsvägen!

Lediga butiker

Var där Stockholm växer. Här ser du var det finns attraktiva butikslokaler i expansiva och köpstarka områden. 

Se lediga butiker

Framtida projekt

I Arenastaden, Hammarby Sjöstad, Solna Business Park och Stockholms innerstad finns det cirka 500 000 kvm möjligheter. Sök bland våra kommande projekt här!

Läs mer om våra framtida projekt

Hittar du inte det du söker? Vi hjälper dig!

Johanna Andersson
Uthyrare
08-556 747 28
Johanna.Andersson@fabege.se
Kontaktkort
Désirée Walkenström
Uthyrare
08-555 148 09
Desiree.Walkenstrom@fabege.se
Kontaktkort
Karl Henrik Lenneryd
Uthyrare Projekt
08-556 747 55
Karl-Henrik.Lenneryd@fabege.se
Kontaktkort
Marie Meyer
Uthyrare Projekt
08-556 747 23
Marie.Meyer@fabege.se
Kontaktkort
Andreas Malmsäter
Uthyrningschef
08-555 148 62
Andreas.Malmsater@fabege.se
Kontaktkort
Magnus Smedmark
Affärsutvecklare Retail
08-555 148 60
Magnus.Smedmark@fabege.se
Kontaktkort
Anna-Lena Carlstedt
Affärsutveckling
08-555 148 55
Anna-Lena.Carlstedt@fabege.se
Kontaktkort