Lediga lokaler - Fabege

Vi använder kakor (cookies) för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare accepterar du dessa kakor. Läs mer om cookies.

Lediga lokaler

Börjar du bli en fena på videomöten? Nu erbjuder vi digitala visningar av våra lediga lokaler. Hör av dig till våra uthyrare så fixar vi en digital rundtur för dig och dina kollegor!

11 resultat

Svetsarvägen 7

Kontor • 272 kvm • Solna Business Park

Högst upp i fastigheten med egen terrass. Ljus och modern lokal, belägen mitt i Solna Business Park!

Svetsarvägen 8

Kontor • 330 kvm • Solna Business Park

Trevlig lokal i bottenvåning mitt på huvudgatan i Solna Business Park. Här kan ni både synas och känna områdets puls. Välkomna på visning.

Svetsarvägen 7

Kontor • 475 kvm • Solna Business Park

Fin lokal i bästa läge i Solna Business Park.

Englundavägen 7

Kontor • 500 - 7 500 kvm • Solna Business Park

Hur ser er drömlokal ut? Här kan ni vara med och påverka från början och sätta er form på lokalen, in i minsta detalj.

Svetsarvägen 7

Kontor • 527 kvm • Solna Business Park

Fin lokal i bästa läge i Solna Business Park

Svetsarvägen 10

Kontor • 754 kvm • Solna Business Park

Fantastiskt fin hörnlokal med högt i tak i bästa läge mitt på Svetsarvägen.

Svetsarvägen 6

Kontor • 941 kvm • Solna Business Park

Fina och ljusa lokaler på fjärde våningen med skyltläge ut mot Svetsarvägen.

Svetsarvägen 6

Kontor • 1 050 kvm • Solna Business Park

Högst upp i fastigheten hittar ni denna fina lokal.

Svetsarvägen 12

Kontor • 1 309 kvm • Solna Business Park

Toppmodernt kontor högst upp i huset med fri utsikt!

Svetsarvägen 8

Kontor • 2 390 kvm • Solna Business Park

Fantastiskt fina och ljusa lokaler på andra våningen med skyltläge ut mot Svetsarvägen.

Ekensbergsvägen 113

Kontor • 8500 - 10 000 kvm • Solna Business Park

Moderna flexibla lokaler i en av de absolut bästa kommunikativa lägena i Stockholm.

Närheten

Vill ni vara med och utveckla ett modernt kontor för ett modernt företag? Möjligheterna har förmodligen aldrig varit större.

Läs mer

Solna Strand

Ett helt kvarter precis vid vattnet – ett stenkast från Sundbybergs station. De nuvarande lokalerna utvecklas till nya moderna kontor för framtidens företag.

Läs mer

Franzén 6

I bästa läge på Västra Kungsholmen utvecklar vi F6. Här är våningsplanen ljusa och effektiva och har en bra flexibilitet.

Läs mer

Lediga butiker

Var där Stockholm växer. Här ser du var det finns attraktiva butikslokaler i expansiva och köpstarka områden. 

Se lediga butiker

Hittar du inte det du söker? Vi hjälper dig!

Andreas Malmsäter
Uthyrningschef
08-555 148 62
Andreas.Malmsater@fabege.se
Kontaktkort
Anna-Lena Carlstedt
Affärsutvecklare Uthyrning
08-555 148 55
Anna-Lena.Carlstedt@fabege.se
Kontaktkort
Joel Grönwall
Uthyrning
08-556 747 41
Joel.Gronwall@fabege.se
Kontaktkort
Johanna Andersson
Uthyrare
08-556 747 28
Johanna.Andersson@fabege.se
Kontaktkort
John Svanström
Uthyrare
08 556 747 19
John.Svanstrom@fabege.se
Kontaktkort
Karl Henrik Lenneryd
Uthyrare Projekt
08-556 747 55
Karl-Henrik.Lenneryd@fabege.se
Kontaktkort
Magnus Smedmark
Uthyrare
08-555 148 60
Magnus.Smedmark@fabege.se
Kontaktkort
Marie Meyer
Uthyrare Projekt
08-556 747 23
Marie.Meyer@fabege.se
Kontaktkort
Pernilla Tellberger
Uthyrare Retail
076-894 46 07
Pernilla.Tellberger@fabege.se
Kontaktkort
Sofia Ranji
Uthyrare
08-555 148 73
Sofia.Ranji@fabege.se
Kontaktkort